Miami Stories |Polski Serwer RPG|

MTA:SA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-08-23 16:59:35

DaviD
Administrator
Dołączył: 2017-08-22
Liczba postów: 1,129
Windows 8.1Opera 47.0.2631.55

Rekrutacja na supporta [ON]

Imię:
Wiek:
Nick na serwerze:
UID:
serial:
Cos o sobie [min. 7 zdań]:
Czy znasz jakies komendy?:
Czy byłes w administracji na jakims serwerze?:
Co wniósłbys jako supporter na ten serwer?:

Offline

#2 2017-08-24 19:34:01

sebastianek123
Maper
Dołączył: 2017-08-24
Liczba postów: 1
Windows XPFirefox 52.0

Odp: Rekrutacja na supporta [ON]

Imię:Sebastian
Wiek:11
Nick na serwerze:seba123
UID:1286
serial:60CB547A8C9B9C59A6B13ABEEF7A9A54
Cos o sobie [min. 7 zdań]:Witam, mam na imię Sebastian mam 11 lat i od września pójdę do klasy 5 szkoły podstawowej.Na codzień, interesuje się strażą pożarną komputerami i motoryzacją.Moje hobby, to jazda na rolkach desce rowerze i lubie grać w piłke nożną i pomagać.Gdy, mam troche czasu pomagam moim rodzicą i innym gdy to jest potrzebne.Jestem osobą miłą spokojną wyrozumiałą i sprawiedliwą.Gdy ktoś mnie o coś poprośi to grzecznie wykonuje to co mi karze.Jestem osobą która się słucha innych i starszych. Też, bardzo dużo gram na serwerach RPG i RP.
Czy znasz jakies komendy?:Nie ale jak ktoś wytłumaczy mi to będe wiedział.
Czy byłes w administracji na jakims serwerze?:Nie
Co wniósłbys jako supporter na ten serwer?:Jako supporter mógłbym wprowadzić coś związane z mapowaniem.

Podanie napisane staranie. Masz szanse! - DaviD

Offline

#3 2017-09-30 14:04:20

kubsub
Użytkownik
Dołączył: 2017-09-30
Liczba postów: 2
WindowsFirefox 55.0

Odp: Rekrutacja na supporta [ON]

Imię: Kubuś [dblpt])
Wiek: 13,5 (24.01.2004)
Nick na serwerze: KubSub
UID: 22
serial: A8DEBC29E0DF0C967F1AA7C094891694
Cos o sobie [min. 7 zdań]: Mam na imię Kuba, oraz mam lat 13,5 (można powiedzieć). Interesuję się mappowaniem, oraz przerabianiem skryptów LUA, oraz dodatkowo lubię muzykę. Staram się być ambitnym i wykazywać z siebie jak najwięcej się da. Jestem porządnym użytkownikiem, oraz znam zasady pisowni ortograficznej. Zajmuję się aktualnie "pracą" w klasie 7 szkoły podstawowej, a moim ulubionym zajęciem jest robienie stron internetowych oraz pisanie aplikacji.
Czy znasz jakies komendy?: Oczywiście, lecz staram się używać panelu administracyjnego <3
Czy byłes w administracji na jakims serwerze?: Nie, lecz pragnąłem zawsze otworzyć swój
Co wniósłbys jako supporter na ten serwer?: Na pewno ład i porządek. Każdy serwer powinien zostać "ogarnięty". Mógłbym pomóc przy zabezpieczeniu serwera czy przy innych działaniach.

Offline

#4 2019-01-21 19:33:21

MartysPL
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-21
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 64.0

Odp: Rekrutacja na supporta [ON]

Imię: Martynian
Wiek: 13
Nick na serwerze: MartysPL
UID: 123
serial:  E1E0259FA903DF2BE3C3F42B14EE6BE4
Coś o sobie : Witam, mam na imię Martynian mam 13 lat i od września pójdę do klasy 7 szkoły podstawowej.Na codzień, interesuje się grami i komputerami i motoryzacją. Moje hobby, to jazda na rowerze i na motorynce  i lubię grać w piłkę nożną i pomagać. Gdy, mam trochę wolnego czasu pomagam mojemu tacie i mamie  i oczywiście  innym gdy to jest potrzebne. Jestem osobą miłą spokojną wyrozumiałą i sprawiedliwą. Gdy ktoś mnie o coś poprosi to grzecznie wykonuje to co mi karze. Jestem osobą która się słucha innych i też starszych. Też, bardzo dużo gram na serwerach RPG i RP. Oczywiście moim ulubionym serwerem jest Miami Stories [dblpt]D Oczywiście będę grać regularnie.
Czy znasz jakieś komendy?: Nie znam dużo ,ale jakieś tam znam
Czy byleś w administracji na jakimś serwerze?: Nie byłem
Co wniósłbyś jako supportem na ten serwer?: Jako supportem mógłbym wprowadzić coś związane z mapowaniem.

Ostatnio edytowany przez MartysPL (2019-01-21 19:34:52)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
tierrarobadastories - whyet - mccity - elita-samp - fire-rpg